İLÇEMİZDE GÖREV YAPMIŞ KAYMAKAMLARIMIZ

Sıra No

ADI SOYADI

GÖREV YAPTIĞI YILLAR

1

Hilmi TUNCER

1937

2

Remzi KARAKOL

1943

3

Burhan ÜNSAY

1949

4

Ali AKSEVEN

1951-1954

5

Özer ÖZMEN

1955-1957

6

Sadri ÖNDER

1957-1958

7

Nihat ÜÇYILDIZ

1958-1960

8

Macit TÜRET

1960-1960

9

M.Fuat ÜNVER

1961-1962

10

M.Cemal TEKAY

1963-1965

11

M.Nedim KALIPÇIOĞLU

1965-1966

12

Ali AYDINALP

1966-1970

13

Mümin ÖZIŞIK

1970-1971

14

Hidayet KARAMAN

1971-1976

15

İlhan KARADENİZ

1977-1978

16

Altan AKKAYA

1978-1980

17

Arif AKBULUT

1980-1983

18

M.Doğan HATİPOĞLU

Mayıs 1983

31/08/1984

19

Nejat EFEOĞLU

31/08/1984

22/10/1986




20




Rıdvan AYDIN



06/11/1986

30/11/1987



21



Ayhan BAYHAN



08/12/1987

25/08/1992


22


Yusuf ODABAŞ


14/09/1992

22/09/1995



23



Mehmet DEMİREZER


03/10/1995

25/08/1997




24




Ali DURSUN



09/09/1997

03/09/1999



25



Hüseyin KULÖZÜ



13/09/1999

08/10/2003



26



Bayram YILMAZ



23/10/2003

04/07/2008


27

Ayhan DURMUŞ


05/10/2008
16/09/2011
28



Tayfur ELBASAN



27/09/2011
...................